הידעת שגם
אתה יכול
להביע "דעה"
אחת ושתיים?!

פוסט המלצה: 3 דרכים להאריך את אורך חיים של סוללת הפלאפון או במילים אחרות איך לגרום לפלאפון שלכם לעבוד יותר זמן מבלי צורך להטעין

קטגוריה

מחשבים ותקשורת
מה דעתך? אחת ושתייםטבלת הציונים

כתב: מושיקו בתאריך: 18/03/2017

הסיבה העיקרית להתרוקנות מהירה של הסוללה בסלולרי שלהם, היא כמובן האפליקציות שעובדות במכשיר שלכם, ואתם תופתעו לשמוע שגם שאתם לא משתמשים באפליקציה עצמה, עדין היא עובדת מאחורי הקלעים ומבזבזת מהסוללה שלכם.

אז תכירו את 3 האפליקציות הכי בזבזניות שקיימות במכשיר שלכם: 1. WAZE  האפליקציה הפופולרית לניווט. 2. WHATSAPP  אפליקציה למסרים מיידים. 3. כמובן הרשת החברתית FACEBOOK.

הסיבה שהן מרוקנות את הסוללה שלכם היא בגלל שהן כל הזמן שולחות בקשות לתגובה מהשרת, ברמה של כמה מסרים כל דקה! וזו גם הסיבה למה אתם מקבלים התראה ישר ששולחים לכם הודעה.

אז איך לחסוך: 1. קודם כל את תשאירו את האפליקציה דלוקה, סיימתם צאו ממנה. 2. לסגור את התוכנה גם ברקע (למשל באיפון לחיצה פעמיים על כפתור הבית וגרירה שלה למעלה), כך היא לא תעבוד ברקע גם שאתם לא בתוכה. 3. בפלאפון שלכם מצטבר הרבה זבל של תוכנות שאתם לא משתמשים בהם, פשוט תעשו ניקיון ומחקו מה שאתם לא צריכים, ככה גם תהיה לכם יותר סוללה וגם יותר מקום בזיכרון

רגע! גם לי יש דעה בנושא!
בכדי להשפיע יש ללחוץ על הכפתור


פוסטים - אחת ושתיים
ביקורות והמלצות
מבקרים באתר


פוסטים - אחת ושתיים