הידעת שגם
אתה יכול
להביע "דעה"
אחת ושתיים?!

פוסט המלצה: אימון בחדר כושר ,אימון בחוץ או אימון בבית. מה הכי כדאי ומה יתרונות של כל אחד

קטגוריה

ספורט ופנאי
מה דעתך? אחת ושתייםטבלת הציונים

כתב: eithan בתאריך: 01/02/2017

קודם כל לא משנה איך אתם רוצים להתאמן כדאי קודם שתקראו קצת חומר עזר על תזונה נכונה, אימון אפקטיבי והמלצות אימון שונות בהתאם למה שתרצו לשפר בגוף שלכם אם זה חיטוב, אם זה לעלות את מסת השריר וכו'.

כמובן שכל סוג של אימון ייתן רק יתרונות אך יש גם חסרונות למשל לעשות כושר בבית הכי קשה מבחינה מנטלית , כי יש מלא דברים שמסיחים את הדעת ולא מאפשרים להיות מפוקסים באימון, כאשר גם לאימון בחוץ תמצאו מלא תירוצים למה לא לעשות אימון בחוץ כגון מזג אוויר.

יכול להיות שפשוט הכי משתלם להתאמן בחדר כושר כי ברגע שתגיעו לשם כבר אין תירוצים.

 

מי שחושב שאי אפשר לעשות אימון רציני בלי מתקנים שנמצאים רק בחדר כושר טועה טעות חמורה. אני אישית מצאתי מלא תרגילים שמיועדים לתרגול בבית לדוגמה כ 10 תרגילים עם כיסא פשוט! תרגילים שאחריהם אתם תזיעו ותהיו גמורים. אותו דבר בנוגע לאימון בחוץ, יש מתקני אימון הנמצאים בגינות ובפארקים ואם רוצים אפשרי להתאים אותם לאימון האישי שלכם!

אז הכל מסתכם בשאלה אחת, עד כמה אתם רוצים כי מבחינת ניסיון הכל אפשרי!

 

אם תשאלו אותי מה כדאי למשל לשם עליית מסה אני ממליץ על חדר כושר כי קשה להתעלות על אימונים עם מאמן, אם מדובר בחיטוב גוף או הרזיה אני ממליץ על אימונים בחוץ ולא להתעצל בגלל מזג אוויר(כמובן שזה גם זול יותר), אם רוצים לשמור אז אימון בבית יכול להתאים בהחלט.


רגע! גם לי יש דעה בנושא!
בכדי להשפיע יש ללחוץ על הכפתור


פוסטים - אחת ושתיים
ביקורות והמלצות
מבקרים באתר


פוסטים - אחת ושתיים