הידעת שגם
אתה יכול
להביע "דעה"
אחת ושתיים?!

פוסט המלצה: 3 דרכים לבחור טלויזיה היום

קטגוריה

מוצרי חשמל
מה דעתך? אחת ושתייםטבלת הציונים

כתב: avi בתאריך: 16/01/2017

קודם כל לא כל טלוויזיה שנראית טוב באמת תיתן לכם את התוצאה והאיכות הרצויים! ברגע שאתם נכנסים לחנות אלה 3 טיפים שכדאי שתזכרו:


ראשית כאשר בוחרים מסך טלוויזיה שמקרין תמונה יפה ואיכותית תבקשו מהמוכר לחבר וידיאו אחר - בין אם זה להעביר ערוץ בטלוויזיה ובין אם זה לשים וידאו שאתם הבאתם וזה מהסיבה הפשוטה שסרטון המוקרן בטלוויזיה בחנות הוא בדרך כלל או באיכות גבוהה או שהערוץ המוקרן הוא בHD וזה ממש לא משקף את איכות ההקרנה האמיתית במידה ותצפו בערוץ רגיל בבית!


שנית תשאלו על ביטוח, לא כל החלקים בטלוויזיה מבוטחים ולא בכל אזור בארץ יש את החברה או נציגות של חברה לה שייכת הטלוויזיה – יכול להיות שגם אין את החברה הזו כלל בארץ. במקרה הכי טוב , כל מה שנדרש מכם זה להחזיר את הטלוויזיה למוכר ושהוא יטפל בזה בעת הצורך.

שלישית, אל תתפשרו על הובלה הרכבה וחיבור. כאן נדרש קצת לפרט יותר מפני שלא מדובר בקטנוניות אלא במציאות. קודם כל הובלה - הטלוויזיה היא גדולה לכן עדיף לא להתקמצן על מאה מאתיים שקל במיוחד אם עלות הטלוויזיה עולה על 5000 שקל . שנית הרכבה -  אם מדובר בהרכבה שהינה לקיר רצוי להזמין הרכבה מכיוון שלא כל תומך מתאים לכל טלוויזיה ולא כל תומך יכול להחזיק כל משקל! ושלישית אל תתפשרו להזמין טכנאי שיסדר לכם את צבעי המסך ויתאים לכם כיוונים ושלט - לצפייה הכי יפה ונוחה. אל תסמכו רק על עצמכם. זהו, קנייה וצפייה מהנה!


רגע! גם לי יש דעה בנושא!
בכדי להשפיע יש ללחוץ על הכפתור


פוסטים - אחת ושתיים
ביקורות והמלצות
מבקרים באתר


פוסטים - אחת ושתיים